Üks asi pilt, teine video

Üks asi pilt, teine video

Üks asi pilt, teine video 1200 628 ITSERKKI

Teine video ja ikka on tunne, et ma olen algaja. Isegi siis kui on olemas igasugused õpetused ja võimalused, kuidas paremini videot kokku panna. Suudan ma ikka unustada need põhitõed! Enne, kui ma Taisse sammud seadsin vaatasin kuidas paremad ja kuulsamad filmivad. Wow…Ei midagi muud watch and learn on selle nimi.
Praktiseerisin terve puhkuse oma oskust. Vahepeal tuli isegi välja aga, mis ma hindan siin… Vaataja on hindaja 🙂

See video oli mul katsetus ja tegelikult isegi meeldis. Minul endal oli tohutult huvitav vaadata (2 korda x18 minta) mida kõike ma Tais tegin. Vahepeal mõtlesin, et oleks võinud rõhku panna sinna ja sinna. Aga selline see video tuli. Järgmine kord vaatame, mida ja kuidas rohutada saan. Lisaks ehk võtan end kätte ja hakkan varasemad videod ka mingit laadi valmis tooteks tegema- materjali on väga palju.

Videot vaadates tuli mulle meelde, et mulle meeldib tohutult igasuguseid rituaale läbi teha. See kord ma käisin palvetamas ja palvetasin Songklas Hiina templis. Legendi kohaselt, kui sa palvetad nende eest palvetavad nemad sinu eest. Fear deal.
Lisaks üks osa rituaalist oli veel koltside maha viskamine ja topsis pulkade välja loksutamine. Kõige huvitavam asi oli asja juures see, et sealt topsist kukkus välja üks pulk. Otsas numbriga X, millel oli oma tähendus. Tähendust vaadates oli võimalus võtta see kirjeldus endale ja hoida seda endaga kaasas või panna see tagasi. Kaasa võttes, võtad ka selle tähenduse ja nõustud “sellega” ja pead hakkama tegutsema kuskile suunas. Mina tundsin sellel hetkel, et mul abi pole vaja. Panin tagasi ja meie ekskursioon jätkus.

KASULIKUD LINGID
Loe ka postitust: https://www.itserkki.eu/louna-tai-ehk-kaks-turisti-songkhlas/
Vabaaeg: https://goo.gl/maps/6BbYAb3C2YrkSfuSA
Ööbimine: http://www.montanahotelsongkhla.com/ Kindlasti tellige otse!
Instagram Story: https://www.instagram.com/stories/highlights/17875732465489870/