Turundaja Mai Ass

Turundaja Mai Ass

Turundaja Mai Ass 1200 628 ITSERKKI

Nutaks, naeraks või viskaks hoopis pillid nurka ja läheks trassi peale tööle. Seal on tunne, et osatakse normaalset tööd teha (pole näinud aga keegi kurtnud ka pole- vähemalt mulle).

Mõtle, sa oled turundaja. Lahe! Aplaus, Gaga oleks sinu üle õnnelik ja teeks Sulle ilmselt personaalse õnnitluse “Applause” laulu saatel. Kuid, asi on naljast kaugel. Nii kaugel, et tänapäeva inimesed=turundajad ei tea elementaarseid reegleid mida erinevad sotsiaalmeedia portaalid neile ette määravad.

Kõigele lisaks on olemas sortiment lumehelbekesi, kes räägivad end professoriteks ning kui vaadata nende enda töid… Ei oska ma ausalt tuua ühtegi head näidet, või tegelt ühtegi halba näidet selle kohta. Mida kõike võiks teha ümber.

Kirjutasin Instagrami < marketing > ja võtsin sealt top 10st kolm paremat näidet, milline näeb ühe turundaja enda kasutaja välja. Kas ei ole ilus vaadata? Mul küll on.

https://www.instagram.com/influencragency/ Kui neile midagi üldse halba öelda, siis võib norida ainult kahe asja pärast, see valge pilt kirjaga ja too Härra rastapatsides.

https://www.instagram.com/popartmarketing/ Graafika oli moes juba ammu, õigemini oli see 2019 aasta suurim mood. Teha asju graafiliselt, kujundid, ühe toonilised tasutad jms.

https://www.instagram.com/johannatolppola/ Üks soome tüdruk (ilmselt viisakas oleks mainida naine-ladna), kelle kasutajat vaadates silm ausalt puhkab. Toonid on heledad, puhtad ning postitab alati ühe-sama-filtriga.

Rubriik: Maalt ja hobusega

Vahepeal lähevad (silma)munad märjaks või lase end lihtsalt naerust täis. See on ebareaalne mida inimesed siin mõtlevad ning takka-traavi-Kolga-Jaani küsivad selle eest raha. Ilmselt on loll ettevõte, kes maksab sellise teenuse eest lootes saada paremat ja lahedamat kajastust. Nüüd, siin parimad palad…

  • Oled eraldi liik solvumises (see käib rohkem blogijate pihta)
  • Ainukene asi mida sa oskad soovitada on “Tee jagamismäng” sellega teenid raha.
  • Otsustasin hakata tänasest influencseriks…- ma siiamaani mõtlen, mida ta sellega öelda soovis.
  • E-posti teema: Ma proovin siin aru saada…
  • Küsid sots.meeida kohta hinnapakkumist, saadetakse lihtsalt tuim kiri kuhu vahele/keskele on ära eksinud hinnapakkumine, mis on 3 lauseline…
  • Pakud turundusteenust, kuid enda sotsiaalmeedia profiil on isegi nii halb, et seda ei julge näidata
  • Varastad teisele ettevõttele kuuluva pildi ja ehid seda, kui enda tehtud

Kombineerides kõik eelneva kõlaks see umbes nii: Kui sa oled nii vaene, et su auto mark on ainult Opel (vabandust Opeli vennad) ja sa tunned, et seal haiseb ning talvel on külm, siis miks sa sinna sisse üldse istud? Mõistan, et paremateks ideedeks kui energiaampsud ei ole ma võimeline, jah täna pole raha ja hakkan influenceriks. Samas ma proovin siin aru saada kellele siis lõpuks see sponsorluskiri saata. Saadan hinnapakkumise, millel pole pöördumist, sissejuhatust ega ka konkreetselt kirjeldust teenuse eest, mille eest ma pean maksma- ja mitte vähe… Kas ma võin ise selle käru kraavi juba lükata, kuna see feed ei näe isegi pimedale nii-kui-nii söödav välja…

Ning siis ütled…

Olen turundaja

Kiri on kustutatud.