Tai 2019 vol 2 +kink

Tai 2019 vol 2 +kink

Tai 2019 vol 2 +kink 1200 628 ITSERKKI

Iga kord, kui läheb puhkuse planeerimiseks ütleme viimane kord ning rohkem Taisse ei lähe. Otseloomulikult ei lähe. Senimaani ei lähe, kuni me taas ostame Taisse piletid ära ja siis hakkab kogu see nali pihta.

 1. Kuhu minna– kui oled peaaegu, kõik suuremad linnad juba läbi käinud. Tekkinud omad lemmikud ja kohad, kuhu isegi tasuta minna ei soovi.
 2. Kus ööbida– olla kodutu, võtta korter, hotell või airbnb (Hotellide hinnad 10-100€ öö)
 3. Mida teha– puhata, olla turist või eksita ära?
 4. Palju maksta–  lennud läbi Venemaa või Soome? Säästame raha siis tuleb Putinile külla minna.
 5. Teha koostööd– enamasti jääb see klassi, kus saad free update suuremale toale. Millega olen säästnud ~600€
 6. Maksta ise– leidsin huvitava hotelli, mis oli suur, ilus ja mega lahedate võimalustega. Kirjutasin neile otse ja saatsid mulle lingi, kus nende juttude põhjal pidin vastama ainult kolmele küsimusele. Avasin lingi ja kõmmdi 20 küsimust. Võtsin aega ja täitsin lüngad, lisasin numbrid ning soovid. Saatsin vastuse ära ja siis ilmub kuvatõmmis kus kirjutatud: “Täname, et olete soovi avaldanud tulla meile külla. Oleme saanud teie soovi kätte ja vastame 2 nädala jooksul!”

Peale seda hetke, mõtlesin ausalt- kas mul on tegelikult ka seda vaja. Kindlasti mitte, olen seni saanud ilma siis miks mitte see kord. Ja nii avasin taas Booking.com ja jätkasin surfamist.

Lennuk läheb juba reedel 15.11.2019 ehk juba reede.
16/11-23/11 Songkhla-di
23/11-29/11 Hua Hin-i
29/11-02/12 Bangkok

Mulle tundub, et tean Bangkoki ja Suvarnabhumi Lennujaama (BKK rahvusvaheline lennujaam) paremini, kui Tallinna linna või oma töökohta. Millest tulenevalt on meil juba välja kujunenud kohad, kus me ostmas käime, sööme ja massaaže võtame. Seal on kvaliteet vaha varieeruv, kui maksad 10 bath-i rohkem, siis võid saada 100 korda parema asja.
Vahemärkusena võin öelda kõigile, et hetkel terve puhkus on läinud maksma 1800€. Lihtsalt kuulsin, et sõbrannale pakuti 3500€ eest reisi Taisse. Noo halloo, ma ütlesin talle et ma suudaks sellise rahaga kaks reisi endale kohe ära planeerida. 3500€ on kallis.

Mis maksab?

Lend TLL-BKK (koos Putini külastusega) võiks maksta maksimaalselt 500€. Üks parimaid ja soodsamaid hindu, mis ma näinud 430€. Hinna sees on pagas 23kg+8kg ja 3 korda süüa.
Hotell võiks maksta keskmiselt 30€/öö/kahele (bed and breakfast). Mida kallim on hotell, seda paremad võimlused ja piirkonnas hotell on. Siin kohal peab arvestama, et erand kinnitab reeglit.

ÜLLATUS

Üks õnnelik, kes mind vaatab Instagramis (www.instagram.com/itserkki) kingin ära 50€ puhtalt kätte (või arvele). Sellejaoks et võita, pead lihtsalt olema õigel ajal õiges kohas.
Reeglid: 

 1. Osaleda saavad ainult need, kellel on Instagrami kasutaja.
 2. Avaldan neljal korral (perioodil 15.11-02.12.2019) oma storyes lingi (swipe up) viitega Google vormi, kuhu pead kirjutama üles enda Instagrami kasutaja ja ühe numbri enda kohata.
  1. Üks number enda kohta- avalik info, mis on leitav profiilist. Näiteks: palju sul jälgijaid on või mis mitu kommentaari on sul eelviimasel pildil.
 3. Üks hääl on üks kasutaja. Seega, kui sul on kolm kasutajat on ka kolm häält/võimalust osalemiseks.
 4. Hääl läheb kirja ainult esimese 24 tunni jooksul. Hilisemad vastajad eemaldatakse.
 5. Võitja valimine:
  1. Valin igast lingist ühe vastaja ning lõpuks on neid neli (+1 lisahääl)
  2. Lisahääle saab kasutaja, kes on loominguline.. Edasi mõelge ise. Kõik loeb.
  3. Võitjaga võtan ühendust hiljemalt 07.12.2019. ja märgitud Instagrami kaudu.
  4. Võitja peab olema pärit Eestist.

Näide:
PS! Hetkel need vastused ei loe!