Su konto on banned, next please!

Su konto on banned, next please!

Su konto on banned, next please! 1200 628 ITSERKKI

PS! Antud teema pole Eestis veel tähelepanu saanud. Pole leidnud ettevõtteid, kes seda teeks… Kui leian, siis luban, et teen neile autahvli!
Igal tegevusel on olemas hind. Hind, mis tõstab näitlikult sinu toote kvaliteeti Facebookis, Googles, Tripadvisoris, Yandeksis… Ütle mulle tegevus, ma ütlen sulle hinna. Maailm, kus elame- näevad otsingumootorid ja erinevad platvormid vaeva sellega, et välja selekteerida ja eemaldada kasutajad, kes näitlikult tõstavad enda kaasatust. 

Fake it Till You Make it. 

Inglismaal tehti Tripadvisoris restoran vähem, kui aastaga TOP 1.  Kolme kuuga suudeti viia suvaline pükste bränd Pariisi moenädalale.  Ühe aastaga 1M jälgijat.
Väga levinud on mujal maailmas eraisikutel (influenceritel) ja muidu pudrusööjatel erinevate laikide ja asjade ostmised. Selle jaoks on olemas isegi Google Play poes teemad ja soovitused. Vaatan ja imestan ühte rohkem alla laetud kui teist. Parimatel (ehk ka odavamatel) on hinnang 4 pluss tärni.

Pudruloduskid on eilne päev, firmad aga homne

Absoluutselt kõikide turunduslike tegevuste jaoks on olemas erinevad võimalused ja ka hinnakirjad, mis panevad vahepeal ohkima ja puhkima. Teisalt tuleb mõelda, et kas see, et ma panen 100€ FB ads-le või ostan 100€ eest backlinki.
Teema on sedavõrd lahe/jahmatav, et kõike on võimalik osta. Põhikoolis olin piraat ja teenisin endale esimesed “kuld”mündid. Ainukene asi oli mõttes “Fake it till you become it” arvutiprogrammid ja erinevat sorti fishing-stiilid on mind ammu huvitanud. Tea näpuga näidata, kes fishib, kes farmib jne… Teema on seda selgem, et ma võin teile siia panna teenuste loetelu, mida kõike on võimalik raha eest saada.

 • Facebook Reviews
 • GEO TARGETED
 • Glassdoor Reviews
 • Google Business Reviews
 • Google Reviews
 • Homeadvisor Reviews
 • Reviews.io Reviews
 • Softonic Solution Upvotes
 • Spotify Plays
 • STICKY
 • Trustpilot Review
 • Yelp Negative Review (eemaldamine)
 • Yelp Reviews
 • Saadaval kvaliteetsed Ads manageri kontod
 • Programmid, mis regavad minutis 1000 Facebooki kasutajaid
 • jne jne

Mida rohkem kaevad, seda rohkem huvi pakub. TripAdvisor on avaldanud viimased kaks aastat rapordi selle kohta kuidas neil töö käib. Kui mõelda, et TripAdvisoril on arvuti kõige selle eest vastatav, siis mida teevad teised portaalid.
Numbrid 2018.

 • Üle maailma kirjutati 66M hinnangut
 • 100% = KÕIK hinnangud vaadati üle moderaatorite poolt. (see on tõsi, minul on lükatud tagasi est, rus, eng hinnangud kuna neile ei sobinud need) 
 • 4.7% (kõigist) hinnangutest lükati tagasi
 • Ühe hinnangu ootejärjekord kontrollimisel on kuni 6 tundi.
 • 1% hinnanguid oli kommuun on teavitanud, kui ebasobilikud

Fun Fact: Catherine Palace- pilt on pandud ühe teemale pildiks. Kindlasti on seal mingi seos.

Seega turundaja on olla hea, aga mida me selle teadmisega peale hakkame. Nagu turunduskonverentsil öeldi, turundajad on kõik pekki keeranud.
Soovitan kõigil varakult panuseid tegema hakata, mis järgmisena pekki läheb. Mina olen oma panused juba teinud ning olen end sealt maha arvestanud.
Huvitavat lugemist: https://www.tripadvisor.com/report