Sähh sulle su erisoovid!

Sähh sulle su erisoovid!

Sähh sulle su erisoovid! 1512 850 ITSERKKI

Hotell on alati kõige raskem teema puhkuse juures. Portaale, mille mille vahel valida on sadu- booking.com, agoda.com, hotels.com jne. Lisaks leidub erinevaid tuuroperaatoreid ( ka reisikorraldajad ja reisibürood) sõltub sellest, milline on sinu sihtkoht ja periood.

Kui oled leidnud hotelli, siis kindlasti soovitan vaadata, mida inimesed kirjutavad Bookingus, TripAdvisor ja ka Google review-s. Viimane neist on minu arvates üks parimaid ning lihtsamini kasutatav- kliendina, kui ka turundajana.

Olen aastate jooksul ööbinud mitmes hotellis, näinud puhtaid, lärmakaid kui ka ülimalt vaikseid ja super-ilusaid hotelle. Astunud ämbrisse ja kahetsenud seda valikut terve puhkuse aja. Aga see pole selle postituse eesmärk, vaid see, et mida kõike võib kliendina valesti minna.

Hotell

Asus Phuketist natukene eemal, piirkond oli ilus ja tähtis oli see, et oleks ka linnale lähedal. Google mapsist vaadates oli näha, et hotelli vastas on ookean ning super ilus vaade. Enne saabumist sai hotelli kirjutatud ja küsitud just vaadet ookeanile ning kõrgemale korrusele. Hotelli vastas oli sõidutee seega arvestasin kohesel, et tänavalt müra tuppa ei kajaks. Lõpuks pull oli see, et kui me kohale jõudsime oli rõdu ees üks ilus suur palm. Mõtlesin terve puhkuse vältel kuidas palmist lahti saada ja kuidas oleks võimalik see viisakalt elimineerida. Noo ausalt häiris, kuid endaga aus olles peab tõdema- küsisin ja sain selle.

Hotelli piirkond oli ise väga väike ja minimalistlik aga vaade see-eest silmipimestav. Oli soov saada tuba kõrgemale ja parema vaatega- mida võib näha ka pildilt. Tuba oli vast 31. korrusel. Ma jumaldasin seda vaadet. Aga nüüd mõtle, kui sõidad iga päev 4-10 korda liftiga üles-alla ja seal on üks-ja-see sama muusika. Mängis iga kord…ma suutsin seda meloodiat nautida ainult kaks päeva ja kolmandal päeval oli juba tahtmine see kõlar aknast välja visata.

See hotell oli üks kallimaid, kus ma kunagi olen olnud. Tuba oli mega suur ja tühi, vaade mõnus. Läbi puude latvade ookeanile. See isegi ei olnud nii hull, kui mõte sellele, et me vahetasime toa teise toa vastu. Eelmises toas, mis meile alguses anti oli ainult puud ja neli pistikut. Selles toas, kus see pilt tehtud on oli ja kuhu me lõpuks ka maandusime oli ainult kaks pistikut. Need asusid ka teiselpool tuba, mitte nagu normaalses toas ja harjumistele kohaselt- voodi kõrval.

Loom või asi

Veeloom ning meeldib tohutult vannis käija. Sestap valin alati hotelli toa kus on vann. Kodus puudub vann seega tahan nautida vahepeal seda hetke. Lihtsalt põhimõte mul selline, et toas peab olema vann, muidu see ei sobi.

See vann nägi välja täpselt sama sügav, kui sügav oli see kraanikauss. Noo ausalt, mul pool kanni mahtus sinna sisse ja kui ma 1 minuti vett joosta lasin oli see juba täis. Normaalne isegi kuskil Eesti spaades on beebidele mõeldud bassein sügavam. Mul isegi tehtud selles vannis pilt, kuid see ei ole vast eriti hea mõte seda kõigile näidata. Aga vann oli klass omaette- ausalt…

Vahepeal

Olen valinud toa koos konditsioneeriga. Kas see, ka hea mõte on olnud. Inimesed, kes te ütlete, et toas peab olema kondistioneer muidu toas pole võimalik elada. Kord palav kord külm. Küsiks siis kõigilt, kas sa oled kunagi vaadanud kui puhtad on filtrid ja kas nad üldse annavad õhku- puhast õhku.

Olenemata sellest, et hinnangud ja pildid on super ilusad ja silmipimestavad… Minu enda soovitus on alati olnud- broneerid toa, lisa väike soov sinna juurde. Soovid tuba vanniga, vaadet ilusamale nurgale selles piirkonnas, konditsioneeri, vaiksemat või mis iganes sulle pähe tuleb. Kuna magavale kassile hiir suhu ei jookse, siis ka hotelli töötaja ei tea su erisoove.

Kindlasti soovitan järgi mõelda enda soovid- kas sul vaja, et toal oleks mere vaade, tuba peaks olema viimasel korrusel hotellis. Ma olen aru saanud, et mida minimaalsemad on ootused hotellile seda suurem on üllatus- ikka heas mõttes. Kindlasti mõtle ja pea silmas, kas tegemist on Euroopa Liidus asuva hotelliga või arengumaades leitav häärber.