Figureerin rohkem Instagramis, kuid leiab veel mugavamaid ja lahedamaid kohti, kus olla- näiteks puhkusel. Igasugused huvitavad pakkumised puhkamiseks võite julgelt saata erkki@itserkki.eu. Võibolla soovid lihtsalt mind üllatada, siis mulle saata ka paki, ootan pakikesi Jõhvi (numbrile 53366993). Linnas leiad kõik võimalikud pakiautomaadid- DPD, SmartPost ja Omniva. Liigun autoga väga palju seega kanda jõuan täpselt nii palju kui autosse mahub.

Koostööpakkumised, mis on suunatud reisimisele, toitumisele olen alati huvitatud. Lisaks pakub huvi mood, ilus ja tervisega seotud teemad. Kuna reisimine pole ainult hotell ja lennupiletid!

Teine võimalus on alati teha tööd. Pakun tänasel päeval mitmel erineval viisil reklaami (ka konsultatsiooni):

  • VKontakte – Reklaamtugi ja reklaami pakkumine. 
  • WAZE Ads – Maailma suurim kaardirakendus, mida kasutavad üle maailma +80 miljonit inimest. Ära maga maha ja ole esimene! Täpsemalt loe siit -> Uudis WAZE reklaam
  • Yandex.Direct (Ads) – Yandex on Venemaal üks suurimaid otsingumootoreid, mis võimaldab samagugust lähenemist. Erinevate võimaluste seas on saadaval ka PPC.  Metrika Expert – Yandex
  • Bing Ads – Hetkel ainus Bing Ads akrediteeritud reklaamija Eestis. Bing on saadaval 40 erinevas keeles ning tegutseb juba 2009. aastast.  Bing Ads omab US-s 33% kogu turust. Leiad veel ühe põhjuse miks mitte?
  • Google My Business – Google kaart on üks väike otsingumootori lisa, kuid tähtis nüanss, millega saab muuta ettevõtte potentsiaalsetele klientidele nähtavaks. Klienti on võimalik võita sama lihtsalt, kui lihtsalt on võimalik teda kaotada. Info puudumisel, mis Teie enamus ettevõtetega seotud asukohtades on võimalus parandada, kuid see nõuab kiiremat tähelepanu igapäevaselt. Tähelepanu, mida mina saaksin pakkuda teile.
  • Sotsiaalmeedia Turundus
  • Küsi-küsi-küsi

Ole seal, kus on su kliendid. Noored kerivad Instagrami ja perega lapsed istuvad perekoolis. Inimesed kellel igav, loevad Elu24-ja. See kõik on mingilmääral sotsiaalne tegevus, kas ainult sina tead milliseid portaale su kliendid kasutavad?

Promoty.eu vahendusel soovin saada kätte 80€, mis teeb ettevõttele läbi portaali umbes 100€ arve.  Soovi korral saan ise arveid esitada ning raamatupidamine on täitsa selge.

Instagrami profiil, mida vaatavad eestlased ja venelased. Vanuses 18-34 on enamus vaatajaid.

Facebooki kaanepilt +20 gruppi kogu liikmetega üle 130 tuhande inimese. Gruppide kaasatus on vahemikus 19% kuni 25%.  Keskmine grupi liige on naine vanuses 25-34, kes elab Tallinnas.

Vanus Mees Naine
13-17 2,2% 1,2%
18-24 6,8% 11,8%
25-34 11,3% 26,2%
35-44 16,1% 17,8%
45-54 2,7% 8,0%

Ametlikult on paika pandud, et Facebook-is ühe kontakti hind on umbes 0,0024€ ja Instagram-is umbes 0,0114€. Numbrid pärinevad erinevatelt portaalidest ja ka kombineeritud, kuid minu puhul on tegemist ainult ühe numbriga.

Kirjuta mulle


Tags: , , , ,