Pärnu, kosmoselaev ja purjus soomalsed.

Pärnu, kosmoselaev ja purjus soomalsed.

Pärnu, kosmoselaev ja purjus soomalsed. 1200 628 ITSERKKI

Proovin vähemalt korra suvel Pärnu jõuda- nii on olnud viimased kaks aastat. Eelmine aasta kodust lahkudes Pärnu poole oli sama nali-  taevast tuli pussnuge. Kaasa pakid soojad riided, vihma ja muu sellise jamspi jaoks- nagu ikka Eesti suvele kombeks.
Kilomeetrid 100 enne Pärnut avastan, et mida ma nende talveriidetega ikka teen-  päike lausa paitas su silmi. Mõnus oli, aga nüüd kui kodu on kaugel ei jää muud üle, kui impoviseerida sellega mis kaasa sai kodust võetud.
instasize_190725215255.png
Tervis ravispaahotellis ööbin juba mitmeta korda, kuid olen olnud hotelli peamajaga ühes tiivas. Seekord pidi seiklema läbi maa-ilma-seitsme korruse. Kuniks oma tuppa jõudsin. Tervise ravispaa on just tegelikult üks kõige mõnusamaid, kuna rand, meri festival ja kõik muu mis on olnud vajalik ka kõrval. Kõigele lisaks on tuba olnud alati korralik ja puhas 🙂  (no payed sht here).
Käsi südamel võin öelda, et kui kuskile ei ole minna või ei oska valida kuhu minna, siis võid kindel olla ravispaa osas. Kindlasti ei tohi end heidutada lasta sõnast <<ravi>>, hotell nagu hotell ikka- rahvas on igalpool üks ja sama.

Kosmoselaev

Mulle tohutult meeldis wc/vannituba, kõik oli mõnus lihtne ja mitte midagi üleolevat. Üks kõike paremaid asju oli põrandaplaat, tõmbasid harjaga ühe korra ja põrand oli kuiv.
Kosmoselaev
Hotelli on ise mega suur sõltumata sellest, et seal on maksimaalselt 5-6 korrust. Peale sisseregistreerimist jooksime juba koheselt maja avastama ning me ekslesime umbes 10 minutit ennem kui toa üles leidsime.

Minu siiras kaastunne nendele soomlastele (ka muulastele), kes tulevad suvel peale prallet hotelli ja nende tuba asub näiteks 2411. Ausalt, kui mul kainena on toa üles leidmisega raskusi, siis ma ei kujuta ette mida purjus inimesed peavad tundma.

Hommikusööki kvaliteet on igal pool erinev ning ma ei hakka sellel siin eiriti peatuma, kuna kõik vajalik oli olemas: kohv, tee, muna(puder), peekon, said-värgid-särgid. Kuid üks parimaid asju, mida olen saanud hotellist on see vitamiinipomm! Ülihea amps hommikusse (eiriti siis, kui eile läks pisuti pikale ja liiale) nii, et ma alati võtan seda palju ja lõpuks on süda lilla sellest.
vitamiinipomm

Tervise ravispaa

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

KÕIGE TÄHTSAM ON, ET SULLE MEELDIB SEDA TEHA

TURUNDUS

ALGAB SIIT

Loomingulisus – Turundus, veebilehed ja reisimine

Kontaktvorm

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.