Parim aeg, millal postitada Facebooki

Parim aeg, millal postitada Facebooki

Parim aeg, millal postitada Facebooki 1200 628 ITSERKKI

Mõistmaks, millal on parim aeg Facebookis postitada aitab kaasa ettevõtte postituste jõudmist sadade-tuhandete inimesteni. Isegi hetkel, kui postituse kaasatus on orgaaniliselt nulli-lähedale tõmmatud on siiski alati võimalus.

Omaette pähkel on teadmine, millal siis on see aeg- nüüd? Kolmapäeval kell 12:00 või hoopis laupäeval kell 08:00?

Alustame

Vaatame, kas tulemused on võimalik vähemalt kahekordistada- Let’s jump in.

Kas üldse eksisteerib selline asi, parim aeg Facebooki postitamiseks. Ausalt öeldes, mida vähem sa mõtled sellele seda lihtsam on sul endal tööd teha. Sellist aega tegelikkuses ei eksisteeri. Aga unustame selle punkti

Teisalt öeldakse endiselt, et postituste ajastamine on tähtis ning tuleb vaadata üldist trendis- kus on sinu kliendid.

  • Neljapäev ja reede kell 13:00-15:00 – Hubspot
  • Esmaspäevast neljapäevani 09:00 – 12:00 või 20:00 – 21:00 – 7blaze
  • Tööpäevad on sarnased ja samamoodi laupäev-pühapäev on suhteliselt sarnased – Pungas.ee

Minule tundub, et Pungase postitus aastal 2017 on olnud kõige suurem ja mahukam. Vähemalt, seda mina usaldaksin ja võtaksin põhjaks.

Eelpool välja toodud andmed on kindlasti kasulikud- ühel või teisel kujul. Ettevõte, kelle käes on andmed peab ainult ise aru saama- millist turu poolt esindatakse. “Parim aeg postitamiseks” on sõltuvuses:

  • Milline on sinu ettevõtte tegevusala
  • Kus asuvad sinu kliendid
  • Millal on nad online
  • Kas sa maksad reklaamide eest

Teeme asja hoopis veel segasemaks ning pöörame asja pahupidi. Selle asemel, et sa vaatad milline aeg oleks kõige parem postitamiseks- siis selle asemel vaata millal on sinu ettevõttel parim aeg postitamiseks.

Pole olemas õiget aega

Iga ettevõte on eriline, koos nende klientidega ja andmebaasiga, mis tal on. Konkureerivad kindlasti omavahel autoettevõtted, kinod toidupoed jms. Kuid kindlasti leiab ka palju, kes käivad Maxima asemel ainult Stockmannis ja sõidavad Audi asemel Volvoga.

Konkreetselt sinu õige aeg asub punasega märgitud noole all. Kasuta seda!

Postitused gruppides

Ta on keskmiselt Tallinnas või Tartu elav naine, kelle vanuseks on 25-34. Kes postitab umbes 1.7 korda nädalas. Nad postitavad Facebooki umbes sellisel kellaajal.

Postitused saavad kesmiselt

kommentaare 3 Max 70
reaktsioon 1 Max 60
reach 377 Max 3301

Mis see number mulle ütleb

Minule ütleb eelpool välja toodud info seda, et kui ma suudan keskmiselt ajastada oma postitused vahemikus 05:00-11:00 vahele saadab minu postitusi suurem edu.

Hea sisu parimal ajal

Vaatad ringi oma Facebooki uudisvoos, siis ma olen enam kui kindel, et sa näed ühte neist

  • Kokkamine
  • Loomad
  • Katastroofid

Sellepärast, et kellele ei meeldiks vaadata häid kokkamis nippe. Sa hakkad ju sulama, kui näed ühte väikest kutsikat või kiisut- kohe vaatad, et kui nunnu. Katastroofid on teema, mida ei pea lahti kirjutama. Kõigil on vaja teada, kuidas ebola levis, koronoviirus alguse sai või viimane, kuidas Tänak matsu pani.

Need juhtuvad just sellepärast, et need sündmused äratavad tähelepanu. Meeldivad nad sulle või mitte. Tegemist on “hea” ja tähtsa sisuga ning see elab sinu uudisvood terve päeva.

Kui sa soovid saavutada edu, siis on väga tähtis jälgida mida sa jagad kui ka millal.

Soovid saada analüüsi, kus on täpsemalt numbrid välja toodud?