Koostöö, mis oli lihtsalt ajaraiskamine

Koostöö, mis oli lihtsalt ajaraiskamine

Koostöö, mis oli lihtsalt ajaraiskamine 1200 628 ITSERKKI

See teema on rubriik sellest, miks ma ei soovita kunagi teha koostööd agentuuridega ega väga suurte ettevõtetega.
Märtsis peale puhkust vaatasin, et mulle kirjutab keegi Tink-Tsank Plek-Pang. Tavaliselt puhastan ja kustutan kirjad aga seekord otsustasin sisse vaadata, mis värk on.
Lähemal rääkimisel tutvustas ta end, kui Gearbest.com Baltimaade esindajat, rääkis puhtalt vene, inglise, singapuri ja hiina keelt. Kuid meie suhtlus jäi ikka tavapärasel moel inglise keele peale.
Otsisid Eestist inimest, kes oleks nõus haldama nende eesti keelset keskkonda Facebookis. Mõeldud tehtud. Pakkusid lisaks väikest raha selle eest, kuid see mida lubasid teenida oli veel suurem, kui eelpool lubatud summa.
Esimesed kaks kuud olid mõnusad, postitasin mõllasin ja tegin peaaegu kõike. Kuna  otseselt töökohustusi ei olnud ja nad ainukesena soovisid 3 positust päevas. Mida võisin ka 3 kuud ette teha. Meil kontaktisikuga vestlus sujus väga hästi kuniks hakkas ülevalt poolt nurinat kostuma: “miks seda pole, miks toda pole?” Miks müük väike on ja mis ma a’la siin ikka teen.

Gearbest.com

Vahe märkusena võin öelda, et sain alguses Gearbest.com-lt 100 USD-d “palka”  millest tuleb maha arvestada Paypal.com-i vahendustasu ca 10%. Millest kõik investeerisin Facebook-i/instagram-i reklaamile.

Ütlesin nendele ausalt ja otse. Kui te olete algaja/uus ettevõte piirkonnas siis, teil pole eriliselt võimalusi, siin klientide võitmiseks. Eriti veel, kui teete 100 USD peale reklaami. Jaiks. Minu arvates natukene vähe, et saavutada häid numbreid, mis niidaks kõiki jalust. Eriti veel, kui piirkonnas teeb Wish.com, Aliexpress.com ja muud samalaadsed portaalid reklaami ja kordades võimamalt. Ma arvan, et kõik on näinud erinevaid “lahedaid” pakkumisi Wishist.
Kogu pull hakkas pihta sellest, et nad üks kuu otsustasid saata suvalisele jorsile mingit kingituseks esemeid ning too pidi tegema meile vastu reklaami. Otseloomulikult kelle arvelt- selle eelpool mainitud 100$-st. Mis tähendas, et ma olin taas tühjade pihkudega. Aga too kutt sai esemed kätte ja mina/me olime taas tühjade kätega. Ütlesin neile kohe alguses, et sellisel asjal pole pointi.
Saatsin neile mitmeid kirju selle kohta, mida nad valesti tegid ning mida oleks võinud paremini teha. Kõigele lisaks tuli, kingituse idee nende enda keskelt, oleks mina siis valinud välja kellegi. Ei, milleks.
Vahepeal kogu selle triangli vahel vahetus kontaktisik 5 korda. Esimene ja kõige parem kontaktisik, ütles mulle ammu, et see on pointless.
gearbest.com-pilt
Eelpool kirjale eelnes kolm nädalat eiramist, kus välditi 100 USD välja maksmist. Naljakas mõelda, et suurfirma, kellel raha on, tõmbleb 100 USD pärast nii palju. Kaks päeva enne septembrit öelda, et we are done- see on minu arvates natukene ebaeediline.

Teenitud miljonid

Järgmisest tabelist on näha palju ma teenisin. Seitsme kuuga oli seda täpselt 97.53$. Kuid nende tulu oli umbes 2000$


Kõige vastikum on see, et raha välja kanda saan alles siis, kui seda on kogunenud 100$. Kupongi pole mõtet osta, kuna sellega kaetakse ainult üks ese kuni 60$ väärtuses. Seega, kui toode maksab 30€ oled sa ülejäänud raha kaotanud.
Kellel on huvi ja mõtleb, et suudab teha paremini võin anda juurdepääsu Facebooki profiilile. Kontol on iseenesest vähe jälgijaid, kuid mitte null. Lisaks registreeru end selle lingi alusel siis ma näen, mida kõike sa korraldad ning saan sulle näpunäiteid jagada. LIITU SIIN

Mina olen otsustanud, et mul enda ajaga midagi targemat teha ning päris rämpsu iga päev Instagramis ja Facebookis ei ole huvi jagada :). Aliexpressile ja Wishle sa silmi ette ei tee.
Lisaks, mis sa võid võita et sa regad endale kasutaja.

  • Iga kuu on loosimised, kus saadetakse umbes 5-10le inimesele tasuta esemeid. Ülevaatamiseks, hinnangu tegemiseks.
  • Saad vähese vaevaga endale HTML- koodiga reklaami panna.
  • Olen selle süsteemi nii läbi söönud, et kui tunned et vajad abi siis kirjuta mulle. Ütlen sulle ausalt, mis värk on