Kolm tundi paadis või rotid üle parda

Kolm tundi paadis või rotid üle parda

Kolm tundi paadis või rotid üle parda 1080 695 ITSERKKI

Ida-Virumaal on alati palju teha ja vaadata. Aastas tuleb 1-2 uut toodet ja/või teenust juurde, mida kõike peab kohe proovima ja kuhu tuleb kohe käed külge panna. Nii ka see kord õnnestus mul ühe päevaga kogeda mitmeid erinevaid huvitavaid asju.

Kui aus olla endaga, ja ma oleks alguses teadnud, et laevaga sõit Toilast Tuliveesse võib kesta 3 tundi (ca 30km), poleks kindlasti jah sõna öelnud. Kuna ma juba laeva peal olin ja graafik välja öeldi, siis ma olin juba kõigeks valmis- kotiga kõik eluks tähtis kaasas: arvuti, telefon, usb, kaamera. Kurat ma hiljem avastasin, et mul 360 kraadi kaamera koti põhjas oli… Oleks saanud mega lahedaid pilte teha.

Kuna ma ise tulin eelmine päev Tallinnast, siis ma ei jõudnud midagi kaasa võtta… Õnneks teised olid paremini ette valmistunud- jagati sõbralikult ja vennalikult kõike, mis kaasas oli: märjukest, juustu, puuvilju, ja mõnusat juttu.

Toila SPA Hotellist sai kaasa haaratud piknikukorv, mis oli üli lahe, lihtne ja suht mõnus! Kindlasti oli see tellitud erisoovidele vastav korvike, mis sobis just laevasõiduks.
Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada Teie tervist. Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada Teie tervist
Hetkel pole laeval kindlat graafikut, millal ja kuidas ta väljub. Kellel huvi, siis ühe tunnine sõit läheb maksma umbes 10€ /täiskasvanud.

Olles aus..

Endaga, siis oli väga mõnus mõõda ranna äärt kulgeda, olime kohati nagu puuris (heas mõttes). Sai juttu räägitud maast ja ilmast. Kindlasti soovitan selliseid retkeid ka võõrastele, paneb üksteisi rääkima.

Olen ise korduvalt käinud Tulivees ( http://www.tulivee.ee/) söömas, kohvitamas ja kokteile proovimas :). Rand on sela mega puhas- inimestest ja rahvast. Kui ei ole kuskile head kohta kuhu minna Ida-Virus, siis kindlasti visake polk peale.

Rääkides natukene Tuliveest (hotellist ja restoranist) on tegemist kohaga, kus ennem polnud peale sadama ja ilusa ranna mitte midagi. Nüüd on nali selles, et kui on soov minna restorani suvel sööma, peaks koha ikka ette bronnima. Olen Tulivees söömas käinud umbes 3-4 korda ja pole selle aja jooksul halba kogemust saanud. Sama räägivad ka inimesed linna peal.

Hotell sai valmis üks-aeg tagasi, kuid hetkel veel vist majutust seal võimalik saada pole. Kuid, kellel huvi tasub kindlasti järgi uurida. Majas on mitmeid numbreid, mis on kahe korruse peale ära jagatud. Kindlasti minu lemmikud on vaatega merele. Toad on ise puhastes toonides ning lihtsad.

Update: Kui soovid tuba broneerida või saada infot, siis kirjuta: egle@tulivee.ee

Tavaline tuba (twin/dbl)

Kahetoaline sviit (?)

Tagasisõit oli kõige mõnusam, kuna ruumi oli rohkem ning inimesi vähem. Sai natukene rohkem inimestega muljetada ning tekkis isegi parem side, kui meid oli umbes 15 inimest. Meri oli üli rahulik ning peegelsile, päike loojus ning tuul õrnalt paitas kõrvu.

Seltskond startis Toilast umbes kell 14.00 ja tagasi jõudsime tiba peale südaööd. Reis oli ausalt mõnus ning kaks korda kolm tundi laevaga sõitu oli ausalt mõnus. Poleks isegi arvanud, et nii huvitav on vaadata rannikut, merd ja lihtsalt rääkida inimestega juttu.

Lisan siia mõned lingid

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

KÕIGE TÄHTSAM ON, ET SULLE MEELDIB SEDA TEHA

TURUNDUS

ALGAB SIIT

Loomingulisus – Turundus, veebilehed ja reisimine

Kontaktvorm

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.