Mina olen Erkki Meidla, 25-aastane noormees, kes näeb välja rohkem 16- aastane, kui täisealine. Meeldib reisimine, silmaringi laiendamine ja naudin igapäevaselt turismialast tööd. Austan päikest, sooja ilma ning sinist värvi.

Vahel tunneme, et kiire elutempo, pingeline töögraafik ja pikad tööpäevad või keerulised tuumafüüsikalised mõtted ei saavuta alati turunduslikku eesmärki. Olen igapäevaselt aktiivne Instagram-is (www.instagram.com/itserkki), kus oman tänasel päeval üle +20’000 follower-i. Seal jagan igapäevaselt mõtteid nii elust, kui mõtteid puhkusest ja sellest kus ma käin. Siinkohal soovin välja tuua, et oman Facebiook-is mitmeid gruppe. Kokku haldan neid ~25, liikmete arv kokku 130’000. Kellel huvi, see küsib rohkem.

Blogi on koht, kus ma avaldan enda arvamusi ja kogemusi ning kinldasti võib ette tulla väikseid vigu. Annan endast parima, et typosid/mõttevigu ei tekiks, kui miski jääb arusaamatuks olen kindlasti lahke seletama.

Asja peab tegema südamega, seega kindlasti ei puudu nali, kuna liiga tõsine ei tasu ka olla- muidu oled vast liiga eestlane.

Näed, et teen kellegile liiga või hoopis teen midagi hästi ja ei taha mulle siia märku sellest anda, võid julgelt kirjutad -> erkki.meidla@gmail.com

Kindlasti olen avatud erinevatele lahedatele pakkumistele ning kindlasti ei tasu mind karta. Seni kuni sa mulle kirjutanud pole ei saa sa ka kindlasti teada.

Saavutused 2019

  1.  2019. aastal ei saanud magistrisse aga avastasin SAIS-i vahendusel, et finantsainete keskmine pall oli 74,60
  2. Google Guide piltide skoor 1,5M vaatamist (31.07.2019)
  3. Google Ads koolituse läbimine
Advertisements