IG: Ta teab, et sa ostad teenust.

IG: Ta teab, et sa ostad teenust.

IG: Ta teab, et sa ostad teenust. 1200 628 ITSERKKI

Instagram on väidetavalt välja töötamas lahendust, mis taipab kui sa oled bot või mitte autentne kasutaja story-de vaataja. Ehk oleme taas sõnade juures mis algab kummitus-külaline…
Kui sa avaldad avalikul kontol story ja ükshetk on sinu vaatajate listis suvalised inimesed, keda sa ei tea. Pole kuulnud või veel vähem on kasutajanimi kkdjn2345q, siis tea, sa pole üksi.
EB inimesed on viimasel ajal üksteisele kapsaid aeda visanud- kus keegi kellelegi ostab erinevaid teenuseid millega suurendatakse kasutaja levikut. Kui raha on siis võib olla võiks keegi ka minule mingeid kingitusi teha :D. Naljast on asi kaugel. Instagram hakkab taas oma meetmeid karmistama erinevate ebaseaduslike tegevuste peale.

Kui sa mõtled, kust kohast tulevad fake vaatamised?

Kuskil keegi Hiinas, Pakistanis või Venemaal kasutab servereid ja programme, mis registreerivad sadu-sadu kasutajaid ning siis hakatakse neid üles ehitama. Pildid-sildid-värgid-särgid. Peale mingeid päevi ongi kasutaja valmis oma tööülesandeid täitma.
Kuid idee on selles, et tegelikult pole selline spam kasutaja olemine keelatud. Kes keelab vaadata? Ega keegi, kuna nad ei fishi kasutajaid ega südameid Instagramis. Elavad lihtsalt oma „Stalkeri“ elu ja vaatavad kasutajaid.

Mis edasi saab?

Hetkel palju teha ei saa, kuna kõik see süsteem ja erinevad algoritmid tulevad välja ehitada ja katsetada. Kuid olen tähele pannud, et neid fake vaatamisi on viimastel aegadel vähemaks jäänud. Jah, ma endiselt vaatan, kes mind vaatavad.
Kas Instagram võtab mind ka vaatluse alla?
Miks ta peaks sind vaatluse alla võtma, kui sina ei ole konkreetselt midagi valesti teinud. Kui sa pole endale vaatamisi ostnud siis pole midagi karta. Kui oled, siis ma soovin sulle õnne! Ehk pannakse su kasutaja kunagi kinni.

Üks nõuanne.

Ostad teenust, siis ära kunagi osta seda rohkem, kui 10 tükki korraga. Instagram ei ole loll- ta oskab inimesi ette näha, millised liigutused on inimlikud ja millised mitte. Süsteem on siiski üks, kui klikk tuleb sisse ei-kuskilt, siis see peab olema kuskil “üleval” a’la podis või vestlus chatis (nimetage seda kuidas soovite). Väike muu lugemine siia, kui pole kursis millest jutt käib -> Kaklus kaasatuse üle ehk kes suudab oma lollusega rohkem üllatada?
Endiselt ootan seda hetke, kus kõik PODides/vestlusgrupis inimesed saaksid banni. For real… Kogu kamm, mis siin Eestis ja üldiselt maailmas on? Tegelege lihtsalt enda asjaga ning pole vaja heitima hakata, kui ma sulle laiki ei pane. Dont care about that sht- takka otsa repordin 🙂
Täpsem allikas: https://techcrunch.com/