Hambaravi ei pea olema kallis!

Hambaravi ei pea olema kallis!

Hambaravi ei pea olema kallis! 1200 628 ITSERKKI

Hambaarsti sõnu kuuldes läheb enamustel silme eest mustaks just ainult sellepärast, et mis summadest jutt käib. Ühe hamba parandamine võib maksma minna kuni 1 000 eurot ning igakordsed visiiditasud 25€ lihtsalt selle eest, et teed suu lahti…

Minu rõõmuks on hambaravikindlustus säästnud rohkem kui kopika ja mida ma soovitan kõigile teha! Hambaravikindlustus on mõeldud selle jaoks, et säästa end suurtest kulutustest ja veel suurtematest väljaminekutest juhuks kui hambad peaksid ühel hetkel vajama ravi. Ehk lühidalt, võtan kokku selle kuidas ma säästsin ~160€ hambaarsti juures käies.

Minu nali sai alguse umbes aasta aega tagasi septembris, kui ma võitsin hambaravikindlustuse terveks aastaks. Alguses tundus asi kummaline, kes kindlustab hambaravi ja kuidas ma sellest siis ikka kasu saan?

Hambaravi on täna võimalik Eestis kindlustada ainult ühe kindlustusfirma, kelle kindlustuslepinguid vahendab Eestis kindlustuse turustaja   Northern1, poolt.  Hambaravi on võimalik kindlustada kolme erineva paketiga (makstes terve aasta kohe või iga kuu natukene).

  • Pakett KULD 332.10 € aastas
  • Pakett HÕBE 213.80 € aastas
  • Pakett PRONKS 133.60 € aastas (võitsin)

Käin kord aastas hambaarsti juures ja nutan, et mind rahast tühjaks röövitakse. Mistap eriti tähelepanu sellele paketile ka ei pööranud- võitsin siis võitsin. Googlest antud teenuse kohta ka midagi ei leidnud, siis ei osanud ka arvata, mida ma tegema pean. Võibolla oleks lihtsam hambad välja lüüa (nali) ja siis proovida kuidas süsteem käib?

Kindlustada või mitte?

Kunagi ammu sai käidud loomaarsti juures, kus suud lahti tehes kuulsid ainult ühte sõna- tõmbame selle hamba välja. Kõik rääkisid õudusjutte sellest, kuidas tal see protsess käis. Sellest tulenevalt enam kuskil nurgatagustes kohtades ei käi- hambaarst peab olema korralik ja ka firma milles  ta töötab. Minu hambaravikindlustuse poolt hüvitatavat hambaravi sain  Corrigos. Olen seal korduvalt käinud ning seal lasin ka enda neli auku kinni kloppida ja ära parandada. Toon välja nelja erineva visiidi arved ja summad mis mulle tagasi maksti.

TeenusMaksinTagasi
Visiiditasu30,830
Panoraamröntgenülesvõte14,1914,19
Visiiditasu11,940
Pinnatuimastus3,323,32
Tuimastav süst10,310,3
Valguskõvastuv täidis, 1 pind31,1831,18
Kahe pinna klaasionomeer täidis39,639,6
Pinnatuimastus44
Tuimastav süst1313
Valguskõvastuv täidis, 1 pind4141
Visiiditasu150
Soodapesu330
Kokku247,36156,59

Erinevatel pakettidel on erinevad kindlustussummad, kui palju tagasi makstakse.. Mina võitsin pronks paketi millel on kindlustusperioodi (1 aasta) kohta võimalik raha tagasi saada kuni 1 250€* (loe tingimusi edasi).

Olen mõne kuuga hambaarsti juures käies säästnud 156,59€. Olles selle kindlustuse ise ostnud oleksin ma ikka plussis 22,99€ga.

Mõtled ikka ja kahtled – kindlustada või mitte? Mina küsin pigem niipidi, et kas kindlustad korterit, reisi, autot, tervist ja oma töökohta? Miks mitte siis hambaravi – hammastega võib ka juhtuda ükskõik mida. Sa ju tead, et hammas hakkab valutama just siis, kui sul pole raha või oled kõik oma säästud kuskile ära paigutanud.

Kasulikud lingid: https://hambaravikindlustus.ee

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

KÕIGE TÄHTSAM ON, ET SULLE MEELDIB SEDA TEHA

TURUNDUS

ALGAB SIIT

Loomingulisus – Turundus, veebilehed ja reisimine

Kontaktvorm

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.