Google Guide (My Business) või ristturundus

Google Guide (My Business) või ristturundus

Google Guide (My Business) või ristturundus 1200 628 ITSERKKI

Googlet kasutavad kõik, iga päev, minut ja olgu selleks vana või noor. Isegi olen avastanud seda, et inimene kirjutab neti.ee-sse Google.com- for riil. 
Avastasin, et kohe on täitumas Google Local Guides (eraisikule) ja ettevõttele My Businessis 2 miljoni vaatamise piir. Alustasin seda mõni aasta tagasi, kuid viimane aasta olen seda pidevalt teinud ja ikka õpin kogu aeg midagi juurde. Kuidas Google ja Google Maps omavahel seotud on- kui sa ainult teaks mida kõike sellega teha võib! See on relv, mis ei maksa aga mis on (vahepeal) tõhusam, kui Google Ads.
Vaatasin hetkel enda eelmise aasta viimast postitust, kus ma tõin ka erinevaid numbreid välja. Huvitav, kas ma olen ainukene, kes kirjutab kõik numbrid excelisse üles ja hiljem võrdleb neid. 2018. aasta lõpuks oli mul ainult 0,3M vaatamist. Tänavu vähem, kui aastaga on kogunenud vaatamisi rohkem, kui eelmise perioodiga kokku.
Huvitav mõelda, et kui su kodulehte vaadatakse 9 kuuga 1,6M korda palju see raha võiks teenida. Erinevate andmete ja foorumite põhjal võiksid teenida selle pealt 18 000 (USD-d). Seega 2M külastaja pealt oleksin nõus 10 000 (USD-d). Kuid see selleks 🙂
Hinnangute ülevaade: 90 tagasisidet, 64 hinnet, 16 like, 33 400 hinnangu vaatamist. Piltide vaatamisi ~2M ja parimatel on +100k vaatamist.

Turundus?

Kui ühele pildile kaasa pookida X- brändi logo ja seda näeb 100k inimest-oleks see üldse paha reklaam.

Kas tegemist on lihtsa tagasiside platvormiga või ühe ristturunduse (kui ka SEO/SEM) tööriisana, mis võimaldab ergutada enda ettevõtet paremini taevasse? Sa saad osta Google Adsis endale top 1 koha aga tegelikult… milleks ja kelle jaoks? Kõike seda on võimalik teha strateegiliselt ja väga mugavalt.
Hetkel haldan mitme ettevõtte asukohti ning võin öelda, ainult- kui ei taha ise sellega tegeleda osta teenus sisse. Iga päev, mil see sul autoriseerimata on, seda rohkem kliente sa kaotad. Ma ei hakka siin loengut pidama mida, kuidas ja kuhu panema peab.

Saan sulle selle ilusti ja vähese vaevaga ära teha/või üldse jään haldama. Hinnakiri on asukoha põhiselt on sõltuvalt sellest, kas sul on 1, 25, 50 või 100 asukohta. Töö maht ja kogus on kõik suhteline, erinevatel kategooriatel erinevad võimalused. Seega poel ja lennufirmal on erinevad võimalused. 
Soovid, et võtaks sinuga ühendust?

Ristturunduse mõiste on üldjuhul kahe ettevõtte vaheline turunduskampaania, mis toob kasu mõlemale ettevõttele. Hetkel, siinkohal teine ettevõtte on lihtsalt eraisiku taha peitu pugenud. Ma üksaeg avastasin, et ühel inimesel oli 17M vaatamist ja ühel ainsal pildil. Istusin tema profiilis peaaegu tund ja jälgisin ta tegevusi- käis korraks ka Eestis ;).
Huvi pärast tahaks teada, kui paljud veel Eestis Local Guide programmi kasutavad. Olen näinud, et maailmas tehakse erineva suurusega kokkutulekuid – mõtleks, teeks samamoodi? 🙂
Link Gruppi https://www.facebook.com/groups/920740898297658/