Energiagrupp on eilne päev

Energiagrupp on eilne päev

Energiagrupp on eilne päev 800 419 ITSERKKI

Tegemist on suletud nõiaringiga, kus kommenteerivad ainult ühed ja samad inimesed. Panevad südameid iga su positusele ning inimesed juba vaatavad, et tegemist on järjekordse verepilastajaga. Seda on näha väga hästi, kui koguaeg kommenteerib köögivilimikser, naabri kass ja Maikel Jakson. Lisaks kõigele on nad alati esimesed kolm inimest, kes sulle panevad…

Kõrvale põige: kohtusse minek on ametlik. Positus, mis pani alguse tuumasõjale.

Kes, veel ei tea ole lõpetanud ettevõtluse- ja projektijuhtimise eriala. Mis põhiliselt koosnes raamatupidamisest ja erinevatest statistikalistest ainetest. Sealt sain pisku, mis on pannud mind just numbreid vaatama ja eriti neid numbreid, mis tulevad analüüsist. Analüüsi ja erinevate andmete vaatamisest ma hetkel hakkan rääkima.

Kasutamine

Nimelt vaatasin erinevaid hastage, mis on seotud #estonia-ga. Mida oli kokku 1006 erinevat ja kõik võimalike lisadega- posid, naised, kutid ja mutid. Näiteks sinna sisse kuulub ühe väikese inimese super hea tag #estonianbaby. Ma ei teadnud ennem sellisest kasutajast mitte midagi, kui ma selle kasutaja avasin pidin ma konkreetselt pikali kukkuma. Kõigele lisaks suudab see väike inimene toota sellist sisu, mis jääb iga teise influencerile nii alla, et seda pole mõtet isegi võrrelda.

 • Kasutaja: Moon.is.mine
 • Pilte 1812
 • Jälgijaid: 285 000
 • Kaasatus ~8%
 • Keskmine laikide arv 22 000
 • Keskmiselt kommentaare 600

Põhiliselt figureerib ta #estonianbaby hastagi. Mille statistika on lihtsalt hämmastavalt ilus vaadata:

 • 147 pilte tagi all
 • 13 577 minimaalselt laike
 • 32801 maksimaalselt laike
 • 146 minimaalne kommentaaride arv
 • 573 maksimaalne kommentaaride arv

Mis sa arvad, kuid ma ütleksin sulle 30 järgnevat #hastagi, mille sa peaksid panema endale pildi alla. Millega tõuseb sinu instagrami kasutaja kaasatus ~25%. Hetkel katsetan seda, seega mille andmeid ma veel täpsemalt välja anda ei saa ega taha. Ainult võin öelda, et see töötab juba ja on end ära tõestanud.
Tulles tagasi #estonia juurde on ilmselgelt näha, et inimesed kasutavad seda tähi ning pilte on kokku erinevate variatsioonidega 4 581 082. Pilte on palju millega peab iga inimene konkureerima, olenemata sellest, kas sa oled influencer, kaalikas või kiikhobune.
Hastagi analüüs ütleb järgmist:

 • 4 558 pilti on keskmiselt igal tägil
 • 109 laiki on minimaalselt (average)
 • 1506 laiki on maksimaalselt (average)
 • 1 kommentaar keskmiselt (min)
 • 78 kommentaari keskmiselt (max)

Lisaks ettevõtted, kes hiilgavad numbrite poolest

Kellegil on huvi saada #estonia hastagi analüüsi see küsib. Tasuta lõunaid pole hind esimesele 5le inimesele on 3€ ülejäänule 10€.
Ülevaate, milline fail on Google Drive